Mokėjimai

[vc_row][vc_column width=“1/2″][ultimate_heading main_heading=“GRYNAIS PINIGAIS ATSIIMANT PREKES“ main_heading_color=“#e33764″ spacer=“line_with_icon“ spacer_position=“bottom“ line_height=“3″ line_color=“#e33764″ icon=“Defaults-money“ icon_size=“32″ icon_color=“#e33764″][/ultimate_heading][vc_column_text]Sumokėkite už prekes tik tada kai jas gausite. Prekes pristačius, grynais pinigais galite atsiskaityti su kurjeriu.Turėkite tikslią sumą grynais. Visą sąrašą partneriu galima rasti https://www.agate-studio.com/atstovai.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/2″][ultimate_heading main_heading=“ELEKTRONINE BANKININKYSTE“ main_heading_color=“#e33764″ spacer=“line_with_icon“ spacer_position=“bottom“ line_height=“3″ line_color=“#e33764″ icon=“Defaults-credit-card“ icon_size=“32″ icon_color=“#e33764″][/ultimate_heading][vc_column_text]Pasirinkus šį mokėjimo variantą, Jums reikės apmokėti užsakymą iš anksto. Šiuo atveju Jūsų užsakymo apdorojimas pradedamas tik po to, kai Jūs pervesite atitinkamą sumą į mūsų sąskaitą ir mūsų sistemą užregistruos tokį mokėjimą. Tai gali užimti nuo vienos iki dviejų darbo dienų gavus sumokėtą sumą.

Nusprendus pasirinkti lėšų pervedimą per banko sistemą, pavedimo paskirties lauke prašome įrašyti toliau nurodytą informaciją. Būtina įvesti kliento ir (arba) užsakymo numerį, kitaip apmokėjimo apdorojimas gali užtrukti ne dėl mūsų kaltės. Atlikdami tarptautinį lėšų pervedimą būtinai nurodykite mūsų IBAN ir BIC kodą. Kai atliekate šio tipo pervedimą, nurodytą informaciją taip pat būtina įvesti, kad užsakymo apdorojimas vyktų sklandžiai.
Jei norite apmokėti kredito kortele, tiesiog įveskite reikiamus duomenis į mokėjimo kredito kortele formą. Jūsų užsakymas bus perduotas mūsų siuntinių skyriui iš karto, kai bus patvirtintas Jūsų mokėjimas. Mūsų parduotuvė priima tik VISA ir MASTERCARD kredito korteles. 3D saugos procedūra yra privaloma atliekant mokėjimą kredito kortele. Daugiau informacijos galėsite gauti iš savo banko ar kredito kortelės bendrovės. Suma bus išskaičiuota iš kredito kortelės sąskaitos tik išsiuntus prekes.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

All search results